Parkeren bij het Rozendaalse Veld
Er zijn verschillende parkeerplaatsen aan het losloopgebied. Als je de navigatie instelt op ‘Parkeerplaats Rozendaalse Veld’, kom je een aantal parkeer hofjes tegen. Helemaal aan het eind is een grote parkeerplaats.
Toen wij hier waren, was de gps even de weg kwijt en wilde die dat ik linksaf sloeg naar een weg die niet bestond… Handig! Heb jij dat probleem ook onderweg? Stel de navigatie dan in op de Kluizenaarsweg, daar liggen de parkeerplaatsen.
Horeca bij het Rozendaalse Veld
Er zit helaas geen horecagelegenheid aan het losloopgebied van het Rozendaalse Veld. Ook zal je onderweg niet heel veel bankjes tegenkomen. Wel staan er 2 picknicktafels bij de parkeerplaats om even lekker op neer te strijken.
Het heeft ook wel iets bijzonders, zo een grote stille plek. Een goede gelegenheid om zelf je picknick kleedje in te pakken, een thermosfles met koffie en wat te knabbelen. Heerlijk tijdens die lentedagen!
Vergeet ook niet om een flesje water mee te nemen voor de hond. Er is hier namelijk geen zwem- of drinkplek voor de honden.