Vakantiehuis in Leende
Dit vakantiehuis heeft een prachtig grote, omheinde tuin. Met een eigen stuk bos, gezellig terras en voldoende ruimte voor de honden om te rennen is dit een heerlijke vakantiebestemming. Er zijn genoeg zon- en schaduwplekjes om te genieten van deze toffe plek.
Het vakantiehuis is te reserveren voor maximaal 4 personen en 2 honden. Er zijn 2 slaapkamers met elk een tweepersoonsbed. De badkamer heeft een inloopdouche en de ruime, open keuken is compleet ingericht met vaatwasser. In de sfeervolle woonkamer staat een extra gaskachel.
Het vakantiehuis ligt aan de rand van het Leenderbos. Hier kun je meteen met de hond(en) beginnen aan een heerlijke wandeling door het bos en heidegebied. Ook is hier een gedeelte losloopgebied voor honden bij. Een bezoekje aan het gezellige Valkenswaard is binnen 15 minuten bereikbaar.