Rondom het gebied staan nergens informatiebordjes. Deze plek is voor iedereen toegankelijk en hierdoor hangt er een fijne sfeer. Er is plek genoeg voor iedereen. Dus het is fijn als ieders wens gerespecteerd wordt op deze toffe plek, zodat extra regels niet nodig zijn. đ
Aan de rand van de zandverstuiving kun je heerlijk in de schaduw zitten. Neem een picknickkleedje en iets te drinken en te snacken mee. Je kunt hier heerlijk van je af kijken over de zandvlakte. Er is geen horecagelegenheid aan dit gebied.
Vergeet ook geen water voor de hond(en) mee te nemen. Met warm weer lopen de temperaturen hier snel op. Er is geen zwemwater of andere watervoorziening voor de honden in het gebied.
Honden in het Sparrenburgbos
Aan het einde van de zandverstuiving kun je verder wandelen door het Sparrenburgbos. Deze worden gescheiden door een fietspad. Aan de overkant van het fietspad kun je over het grote pad verder wandelen door het bos.