Gemarkeerde wandelroutes in de Chaamse Bossen
Er zijn een aantal gemarkeerde wandelroutes in de Chaamse Bossen. Afhankelijk van jullie wensen is er vast een geschikte route bij!
- Blauw – 6,5 km
- Geel – 3,8 km
- Rood – 6 km
De blauwe route start vanaf de eerste parkeerplaats bij het pannenkoekenrestaurant. Deze route gaat grotendeels door het losloopgebied. Alleen het laatste stukje is aangelijnd. Ook kom je tijdens deze wandelroute langs het ven. Hier kunnen de honden heerlijk spelen en afkoelen. Het water is niet al te schoon, maar pret gegarandeerd!
De gele en de rode route starten beide vanaf de tweede, rustigere parkeerplaats. Hier hebben wij geparkeerd om dit prachtige bos te ontdekken. De routes starten in het losloopgebied en gaan later aangelijnd verder. Deze routes zijn afwisselend met bos en open velden.